Mieszkanie Nieruchomość Oliwa Gdańsk Rynek Pierwotny

Dodał(a): Deweloperzy Trojmiasto


Cena: 407907zł
Województwo: Pomorskie
Miasto: Gdańsk
Telefon: 690011543

Wyświetleń: 167
Ocena: 2.6 Głosów: 64

Deweloperzy Trójmiasto mają przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkań w stanie deweloperskim o powierzchni od 45 do 96 mkw w malowniczej dzielnicy Trójmiasta - Oliwa, Gdańsk. Osiedle realizowane jest w zabudowie kwartałowej.
Inwestycja położona jest przy Parku Oliwskim w niedalekiej odległości od Oliwskiego ZOO. Składać się będzie z budynków sześcio- i ośmiokondygnacyjnych. Osiedle zlokalizowane jest w odległości 1,5 km od Uniwersytetu Gdańskiego oraz 1,2 km od Olivia Business Centre, blisko popularnych centrów handlowych. Nowoczesną architekturę budynków uzupełniać będą duże nasłonecznione balkony oraz tarasy. Teren będzie częściowo ogrodzony i dozorowany z pomieszczenia ochrony. Pod budynkami zaprojektowano hale garażowe oraz piwnice. Wszystkie klatki schodowe posiadają windy. Na terenie osiedla powstanie parking dla rowerów. Mieszkania na parterze będą posiadały ogródki. Do osiedla przylegać będzie działka, na której deweloper zaprojektuje i wybuduje 3 budynki biurowe z lokalami usługowymi w parterze. 

Zapraszamy do prezentacji innych lokalizacji na terenie Trójmiasta .
W swojej ofercie posiadamy kompleksową usługę darmowego doradztwa na etapie poszukiwania mieszkania - wielu deweloperów w jednym miejscu, kredytowania czy możliwość wykończenia mieszkania pod klucz.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego 690011543


 


Deweloperzy Trójmiasto 


Agnieszka Cieciurska


 

Zdjęcia

Komentarze

Brak komentarzy!

Nick
Komentarz:
Kod
Podaj kod: