Sprzątanie terenów zewnętrznych

Dodał(a): 170019279

Województwo: Pomorskie
Miasto: Starogard Gdański
Telefon: 662558211

Wyświetleń: 19
Ocena: 0 Głosów: 0
Firma ISS zatrudni pracownika serwisowego do utrzymywania czystości terenów zewnętrznych w miejscowości Starogard Gdański ul. Pelplińska.

Oczekujemy:
• Chęci i gotowości do pracy od zaraz.

W zamian oferujemy:
• Pracę w godzinach: 06:30-14:30 od poniedziałku do piątku.
• Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie.
• Zatrudnienie od zaraz.

Obowiązki:
• Utrzymanie czystości terenów zewnętrznych (zamiatanie, koszenie trawy).

Jeżeli jesteś zainteresowany/a podjęciem współpracy z nami, zadzwoń pod numer telefonu: 795 504 570 (w godzinach 07:00-14:00) bądź skontaktuj się z nami poprzez portal ogloszeniapomorze.pl

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS, jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services.
W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2500 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

Prosimy o dopisanie do przekazywanego nam CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016.922 j.t. z dnia 2016.06.28 ). Jednocześnie potwierdzam, że zgoda dotyczy przetwarzania moich danych w celach związanych z przeprowadzeniem obecnego i przyszłego procesu rekrutacji. Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji w/w celów. Potwierdzam, że jestem świadomy, że każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane, możliwość ich poprawiania.”

Zdjęcia

Komentarze

Brak komentarzy!

Nick
Komentarz:
Kod