Obsługa klienta - salon z biżuterią ACLARI Diamonds

Dodał(a): 814266226

Województwo: Pomorskie
Miasto: Sopot

Wyświetleń: 19
Ocena: 3.5 Głosów: 12
ACLARI Diamonds jest firmą jubilerską, która specjalizuje się w sprzedaży pierścionków zaręczynowych i biżuterii z diamentami.
Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko

OBSŁUGA KLIENTA SOPOT
Miejsce pracy: Sopot, ul. Grunwaldzka 44
Tryb pracy: pełen etat, praca zmianowa, elastyczny grafik
Rozpoczęcie pracy: maj 2018

OPIS STANOWISKA

Bezpośrednia obsługa klienta w Salonie, w tym:
- Doradzanie klientowi w dokonaniu odpowiedniego zakupu
- Udzielanie informacji na temat biżuterii i firmy
- Bieżąca obsługa procesów sprzedażowych
- Sprawna współpraca z zespołem
- Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej
- Przyjmowanie i składanie zamówień
- Prowadzenie inwentaryzacji
- Utrzymywanie czystości w Salonie
- Budowanie dobrych relacji z klientem i profesjonalnego wizerunku firmy

WYMAGANIA

- Wykształcenia minimum średnie
- Wysokie zdolności komunikacyjne
- Wysoka kultura osobista
- Rzetelność, elokwencja i estetyka
- Doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta/sprzedaży
- Dostępność na cały etat
- Język angielski na poziomie komunikatywnym
Mile widziane:
- Znajomość obsługi kasy fiskalnej
- Znajomość obsługi systemów POS

OFERUJEMY

- Zatrudnienie na umowę o pracę
- Elastyczny grafik
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Stabilną pracę z luksusowym produktem
- Szkolenie z zakresu wiedzy o biżuterii z diamentami i obsługi klienta

Poszukujemy osób do stałej współpracy. Jeśli spełniasz powyższe wymagania i szukasz pracy w atrakcyjnej branży, czekamy na Twoje CV pod adresem kontakt@aclari.pl. W tytule maila wpisz „Obsługa klienta – Sopot”. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Do CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ACLARI z siedzibą w Olsztynie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) "

Zdjęcia

Komentarze

Brak komentarzy!

Nick
Komentarz:
Kod