Zatrudnię pracownika do kompletacji

Dodał(a): 327774341

Województwo: Pomorskie
Miasto: Łężyce k/Gdyni

Wyświetleń: 41
Ocena: 2.5 Głosów: 14

Dynamicznie rozwijająca się firma handlowa zatrudni osobę na stanowisko:Pracownik kompletacji.

• Pracę w oparciu o umowę o pracę, stabilne i długotrwałe zatrudnienie

• Przyjazną atmosferę i dogodne warunki pracy

• Pełne wsparcie i przejrzyste zasady współpracy

• Miejsce pracy - Łężycek/ Gdyni

Obowiązki:

• Pakowanie gotowych wyrobów • Utrzymywanie czystości na stanowisku pracy • Wykonywanie pracy na powierzonym stanowisku zgodnie z obowiązującymi wytycznymi

Wymagania:

• Dyspozycyjności do pracy od poniedziałku do piątku • Umiejętność pracy w zespole • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane, ale nie wymagane • Zaangażowanie i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Informacje dodatkowe: Praca dla kobiet i mężczyzn

Mapa

Ładuję mapę, proszę czekać.

Komentarze

Brak komentarzy!

Nick
Komentarz:
Kod