Praca nad morzem 2014 – szukam

Tutaj możesz dodać swoje ogłoszenie jeśli poszukujesz pracy nad morzem w sezonie 2013. Aby dodać ofertę należy użyć formularza komentarza.

Ten wpis opublikowano w kategorii Praca nad morzem - szukam. Dodaj do ulubionych stały link.

Odpowiedzi: 50 do wpisu Praca nad morzem 2014 – szukam

 1. Natalia napisał(a):

  Poszukuję pracy na sezon letni, tj. od początku lipca, do końca sierpnia. Może być także praca na miesiąc. Jestem osobą sumienną, komunikatywną, łatwo przyswajam nową wiedzę i umiejętności. W zeszłym sezonie pracowałam wykonując tatuaże z henny, gdzie kontakt z ludźmi był na porządku dziennym. Chętnie podjęłabym pracę w sklepie z ciuchami, innego typu sklepie, sprzedaży pamiątek, oraz w sumie w każdej innej profesji. Mam ukończone 18 lat, jestem w stanie wyrobić sobie książeczkę sanepidowską w razie potrzeby. Lokalizacja jaka mnie interesuje – Pobierowo, tylko i wyłącznie, najlepiej z zakwaterowaniem :)

 2. Justyna napisał(a):

  Wraz z koleżanką poszukujemy pracy z zakwaterowaniem i wyżywieniem w miesiącu lipcu. Jesteśmy osobami pracowitymi, odpowiedzialnymi, komunikatywnymi, sumiennymi. W zeszłym sezonie pracowałyśmy również przez miesiąc w pensjonacie przy sprzątaniu pokoi, na kelnerce i zmywaku. Interesuje nas zarówno taka praca, jak i sprzedaż pamiątek itp. :) Lokalizacja jest nam obojętna. Ważne jest dla nas także, abyśmy pracowały razem. ;)

 3. Aleksander napisał(a):

  Poszukuje pracy nad morzem w sezonie letnim, mam doświadczenie w pracy zespołowej i pracy w gastronomi. Pracy poszukuje na miesiąc lub wiecej.

 4. Ada i Edwin napisał(a):

  Witam, razem z chłopakiem poszukujemy pracy nad morzem na sezon letni najlepiej z zakwaterowaniem (lipiec-sierpień) lub tylko na miesiąc lipiec. Podejmiemy się wszelkich prac, tj. pomoc kuchenna, kelner/kelnerka, pokojowa, sprzedawca (lodów, hamburgerów, gofrów, kukurydzy, naleśników, napojów, itp), opieki nad dziećmi, itd. Mamy 18 lat rocznikowo. Wszelkie oferty pracy bardzo prosimy wysyłać na adres: adusia27@vp.pl, a na pewno odpiszemy.

 5. Dawid napisał(a):

  Wraz z kolegą (obaj po 17lat) chętnie przyjmiemy pracę nad morzem, różnego rodzaju pomoce np. kuchenne, roznoszenie kukurydzy, lodów itp. Jeden z nas posiada książeczkę sanepidowską. Chcemy zarobić a nie się bawić, jesteśmy ambitni i dyspozycyjni. Każdą ofertę z chęcią rozpatrzymy.

 6. Tomek21 napisał(a):

  Szukam pracy nad morzem z zakwaterowaniem od maja do końca sierpnia.Jestem kreatywny i mogę się podjąć różnych prac.

 7. Tomek21 napisał(a):

  Mój E-mail to tomekm992@wp.pl

 8. Aleksandra napisał(a):

  Wraz z koleżanką poszukujemy pracy sezonowej nad morzem od czerwca do końca sierpnia , interesuje nas pomoc kuchenna czy praca kelnerki ,pokojowej ja mam lat 17 a koleżanka 19 . Jesteśmy chętne do pracy , zorganizowane , kontaktowe i punktualne !wszelkie oferty prosze wysyłać na mój e-mail to aleks.159@wp.pl

 9. Mateusz napisał(a):

  Witam .
  Mam 18lat uczęszczam do technikum żywienia i gospodarstwa domowego . Szukam pracy nad morzem PILNE !

 10. karolina napisał(a):

  dwie studentki szukają pracy na wakacje jako kelnerki. moze byc bar, hotel,restauracja;) roczne doświadczenie w zawodzie.praca w restauracji;)

 11. Iza i Justyna napisał(a):

  2 osiemnastoletnie dziewczyny pilnie szukaja pracy na wakacje (od lipca do sierpnia) w charakterze pomocy kuchennej, kelnerki, pokojowej, opiekunki do dziecka. Jesteśmy sumienne, kreatywne i dobrze zorganizowane.
  Wszelkie oferty kierowac na adres aryaa95@wp.pl

 12. Alicja napisał(a):

  Witam. Poszukuje pracy na wakacje z chloapkiem! Chlopak kucharz małej gastronomii, siebie bym widziala za kelnerke czy Pania pokojowa. Interesuje nas wszystko byle by razem =)

 13. F3ieR napisał(a):

  Dzień Dobry.
  Szukam Pracy nad morzem nawet od teraz do końca wakacji z zakwaterowniem.
  Mężczyzna , 23 lata , Absolwent kierunku Ekonomia specjalizacja Turystyka.
  Posiadam prawojazdy kat B i C.
  Stanowisko obojętnie jakie podjeme się wszystkiego:)
  Pozdrawiam
  firer5@o2.pl

 14. Karolina napisał(a):

  Witam, poszukuję pracy na okres wakacyjny 2013. Mogę zacząć już od maja. Mam dwadzieścia lat, jestem absolwentką Technikum Hotelarskiego. Mam odbyte praktyki w renomowanych hotelach, sezon 2011 przepracowałam w barze typu fast-food w Stegnie, a sezon 2012 spędziłam w Krynicy Morskiej pracując w lodziarnio-kawiarni, mam doświadczenie w obsłudze maszyn do lodów amerykańskich i włoskich. Poszukuję pracy z zakwaterowaniem. tel.508607322

 15. Klaudia napisał(a):

  Witam, poszukuje pracy na sezon letni (druga połowa czerwca-pierwsza połowa września), mam 18 lat i pracowałam dorywczo jak kelnera w restauracji, posiadam książeczkę sanepidowską. Lokalizacja bez różnicy, najlepiej z zakwaterowaniem. Proszę o przesłanie wszelkich ofert. (k.mikolajczyk15091994@wp.pl) :)

 16. Podufały napisał(a):

  Poszukuję pracy nad morzem. Mieszkam w okolicach słupska czyli potrzebował bym ewentualnego noclgu. mam 18 lat,prawo jazdy.

 17. Karolina napisał(a):

  Witam, nazywam się Karolina jestem tegoroczną maturzystką szukam pracy nad morzem z zakwaterowaniem od czerwca do września z możliwością podjęcia pracy na miesiąc, jestem dyspozycyjna. Jestem pracowita i sumienna. Posiadam aktualną książeczkę sanepidowską.
  Proszę o przesłanie wszelkich ofert na adres: karola2421@op.pl

 18. Kacperek napisał(a):

  Witam,

  nazywam się Kacper, jestem maturzystą i bardzo chętnie podejmę się pracy nad morzem. Mogę robić wszystko, gdyż jestem bardzo wszechstronną osobą.

  Moje dotychczasowe miejsca pracy to :

  - wypożyczalnia sprzętu wodnego w mojej miejscowości,
  - praca jako sprzedawca suplementów na siłowni,
  - zbieracz winogron w Szampanii w poprzednim roku.

  Jestem młody, energiczny, komunikatywny, empatyczny oraz bardzo szybko i łatwo nawiązuję pozytywny kontakt z drugim człowiekiem. Moim dodatkowym atutem jest moja bardzo silna motywacja, gdyż chcę dorobić sobie troszkę pieniążków na wymarzone studia za granicą, jestem bardzo zdeterminowany do ciężkiej, sumiennej i rzetelnej pracy.

  Moje dodatkowe uprawnienia :

  - prawo jazdy kat. B
  - certyfikat językowy z języka niemieckiego na poziomie B2/C1 (DSD – Deutsch Sprach Diplom)
  - aktualne badania lekarskie
  - aktualna książeczka sanepidowska

  Moje zainteresowania :

  - bieganie, sztuki walki, piłka nożna (uprawiam te 3 dyscypliny)
  - kuchnia, uwielbiam gotować, od małego uczyłem się gotować od babci
  - działalność charytatywna
  - muzyka, kocham słuchać ale sam również gram na gitarze oraz pianinie
  - aktorstwo, na razie niestety tylko amatorsko w teatrze w mojej miejscowości
  - radio, gdyż mam niski, głęboki, budzący zaufanie głos (chętnie porozmawiam z potencjalnym pracodawcą przez telefon, żeby mógł się on o tym sam przekonać :)

  Kontakt ze mną :

  nr telefonu : 726 360 682
  adres e-mail : kwieczorek94@gmail.com

  Liczę na jakąkolwiek odpowiedź na moje zgłoszenie.

  Z poważaniem
  Kacper :)

 19. Kasia napisał(a):

  W tym roku ukończyłam 18 lat, poszukuję pracy na okres wakacyjny, tj. od lipca do sierpnia. Jestem osobą kreatywną, komunikatywną, lubiącą zabawę z dziećmi, sumienną, jeśli się czegoś podejmuję to robię to od początku do końca starając się wypełnić zadanie jak najlepiej, nie mam problemu z przyswajaniem wiedzy, jeśli ma to jakieś znaczenie, to zawsze miałam świadectwo z paskiem :) . Niestety nie mogę pochwalić się żadnym doświadczeniem jeśli chodzi o pracę. Chciałabym zacząć je zdobywać jak najprędzej, dlatego bardzo zależy mi na podjęciu tegorocznej pracy. Na dobry początek mogłabym nawet układać ubrania w sklepie odzieżowym lub zająć się czymkolwiek innym. Lokalizacja nie odgrywa większej roli. Z niecierpliwością oczekuję na oferty.

 20. Sylwia napisał(a):

  Witam!

  Mam na imię Sylwia, 12 lipca 2013 r. skończę 18 lat. Poszukuję sezonowej pracy w Krynicy Morskiej w okresie 15.07-31.08.2013 r. Mogę pracować zarówno jako pomoc kuchenna, sprzątaczka jak i kelnerka, sprzedawczyni czy animatorka zabaw dla dzieci (mam doświadczenie). Jestem uczciwa, sumienna, pracowita. Znam dobrze język angielski, a także podstawy niemieckiego, włoskiego i francuskiego. Zainteresowanym mogę niezobowiązująco wysłać CV. Zakwaterowanie nie stanowi problemu, mam własne mieszkania. Pozdrawiam! :)

 21. Sylwia napisał(a):

  Witam!
  Mam na imię Sylwia, 12 lipca 2013 r. skończę 18 lat. Poszukuję pracy w Krynicy Morskiej (mam tam mieszkanie, więc problem zakwaterowania znika :]) w okresie od 15.07.-31.08.2013 r. Mogę pracować zarówno jako kelnerka, pomoc kuchenna, sprzedawczyni jak i jako animatorka zabaw dla dzieci (mam doświadczenie w tej dziedzinie) czy sprzątaczka. Z chęcią rozważę tez inne propozycje. Mogę niezobowiązująco wysłać swoje CV (proszę wtedy o kontakt przez moj email: sylwiakon@gmail.com). Znam bardzo dobrze angielski, a także podstawy niemieckiego, włoskiego i francuskiego. Czekam na kontakt! Pozdrawiam. :)

 22. Kinga Buchholz napisał(a):

  Witam, mam na imię Kinga poszukuję pracy na okres wakacyjny 2013. Mogę zacząć już od maja. Mam 18 lat. Mam odbyte praktyki w zawodzie kucharz małej gastonomii odbyłam praktyki w 5 gwiazdkowym Hotelu. Poszukuję pracy z zakwaterowaniem nie tylko w gastronomii . tel.531-365-631

 23. Olka napisał(a):

  Witam, szukam pracy na terenie trójmiasta, Wejherowa i w tych rejonach. Mogę pracować jako pomoc kuchenna, sprzątaczka , kelnerka, sprzedawczyni czy opiekować sie dziećmi. Jestem uczciwa, sumienna, pracowita. Mam ukończone 18 lat.
  kontakt
  adres e-mail : sbola_ba@op.pl

  Liczę na jakąkolwiek odpowiedź na moje zgłoszenie.
  Pozdrawiam

 24. Kuba napisał(a):

  Witam ! Poszukuję pracy wraz z dziewczyną z zakwaterowaniem na okres letni nad morzem w woj.zachodniopomorskim.Mamy po 17 lat jesteśmy osobami uczącymi się jesteśmy w stanie wyrobić książeczkę sanepidowską. Jesteśmy osobami pracowitymi sumiennymi i uczciwymi.
  Kontakt:kisielo2@o2.pl

 25. Patrycja napisał(a):

  Witam! Poszukuję pracy nad morzem wraz z zakwaterowaniem w okresie lipiec-sierpień 2013. Jestem osobą uczciwą i odpowiedzialną. Studiuję. Kontakt: kretpatrycja@gmail.com

 26. Pamela napisał(a):

  Witam, poszukuję wraz z koleżanką pracy nad morzem na sezon letni, najlepiej na sierpień.Mamy 17 lat i uczymy się w szkole żywieniowej.Jesteśmy pracowite,uczciwe i łatwo nawiązujemy kontakt z ludźmi.Najbardziej interesuje nas praca w gastronomii, nawet jako sprzątaczka, kelnerka lub pomoc kuchenna. Lokalizacja jest nam obojętna, ale zalezy nam na zakwaterowaniu.
  Kontakt: pamelapozniak@wp.pl

 27. Paulina napisał(a):

  Witam ,
  wraz z koleżankami poszukujemy pracy na wakacje, najlepiej nad morzem, w okolicach Gdańska z wyżywieniem i zakwaterowaniem. Jesteśmy w stanie podjąć się każdej pracy. Mamy po 18 lat i nie mamy doświadczenia jak dziewczyny w tym wieku.

 28. Małgorzata napisał(a):

  Witam,mam 23 lata i pochodzę z Wielkopolski. Poszukuję pracy w okresie od czerwca do sierpnia wraz z zakwaterowaniem. Lokalizacja nie odgrywa dużej roli.
  Posiadam książeczkę sanepidowską ,ukończyłam Technikum gastronomiczne oraz studium o kierunku „Dietetyka”. Mogę podjąć prace zarówno w gastronomii jak również jako kelnerka,sprzątanie pokoi,sprzedawca pamiątek.
  Jestem osobą komunikatywną,uczciwą i tego samego wymagam :)
  kontakt e-mail : kukiz176@wp.pl

  Pozdrawiam!

 29. Anna napisał(a):

  Jestem nauczycielem.Szukam pracy na okres wakacji.

 30. Anna napisał(a):

  Jestem nauczycielem fizyki.Szukam pracy na okres wakacji np jako opiekunka,sprzedawca…
  kontakt e.mail:anus-r @wp.pl

 31. Joanna napisał(a):

  Witam. Szukam pracy jako kelnerka bądź barmanka. W obu pracach posiadam doświadczenie. Jestem miłą, sympatyczną studentką, której z łatwością przychodzi poznawanie nowych osób. Jestem otwarta na nowe znajomości. Lubię dużo rozmawiać, sumiennie wykonuję powierzone mi obowiązki. Posiadam prawo jazdy kategorii B oraz aktualną książeczkę sanepid-owską. Chciałabym pracować nad morzem w jakimś większym kurorcie, typu Międzyzdroje czy Władysławowo. Mogłabym zacząć zaraz po sesji, tj połowa lipca. Interesowałaby mnie praca z zakwaterowaniem, gdyż jestem z Katowic. Kontakt ze mną poprzez email. pracastudentka2013@wp.pl Więcej informacji udzielę drogą mailową. Pozdrawiam!

 32. Radzio napisał(a):

  Witam mam na imię Radek 19l mieszkam w Szczecinie i poszukuje pracy nad morzem z zakwaterowaniem od połowy czerwca do końca lipca. Posiadam prawo jazdy kategorii B, jestem sumienny, komunikatywny, lubię wyzwania, NIE IMPREZUJE, mój adres E-mail radziob13@wp.pl więcej informacji podam drogą mejlową

 33. Kuba napisał(a):

  Witam.

  Poszukujemy pracy jesteśmy parą dziewczyna 17 lat ucząca się w technikum gastronomicznym posiadająca certyfikaty i badania. Chłopak 20 lat student pierwszego roku. Posiadam prawo jazdy kategorii B. Jesteśmy zgrani, sympatyczni i pracowici. Czy istnieje możliwość zakwaterowania jakiś tylko kącik do spania wiele nie wymagamy. Chcieli byśmy bardzo pracować w jednym miejscu. Pilnie przyjmiemy każdą pracę. Możemy pracować od lipca.

  Pozdrawiam

 34. Klaudia napisał(a):

  Witam. Wraz z koleżanką poszukujemy pracy sezonowej od 24 czerwca do 26 lipca. Ja we wrześniu kończę 18 lat, a koleżanka jest rok młodsza, ale 17 lat ma skończone. Pomimo młodego wieku jesteśmy punktualne, odpowiedzialne, wygadane, dokładne, nie mamy problemu z pracą w zespole, znamy j. angielski :) Praca nad morzem nie jest nam obca – pracowałyśmy już w małych gastronomiach i przy sprzedawaniu pamiątek. Dorabiamy sobie także w naszej miejscowości jako kelnerki na imprezach okolicznościowych tj. wesela. Szukamy pracy z zakwaterowaniem – jesteśmy pełne zapału do pracy. :)

 35. Dominika napisał(a):

  Wraz z 2 koleżnakami poszukujemy pracy nad morzem na miesiac lipiec. Jesteśmy pełnoletnie i posiadamy książeczke sanepidu, a także mamy już doświadczenie w pracy sezosnowej bo do tej pory wyjeżdzałyśmy do pracy wakacyjnej nad jezioro. Jesteśmy z Lublina i dlatego zależy nam na zakwaterowaniu. Czekam na kontakt, pozdrawiam! :)

 36. Natalia napisał(a):

  Poszukuję pracy nad morzem, na okres wakacji (lipiec, sierpień). Wiek – 22 lata. Ukończyłam technikum hotelarskie( miałam 3 miesięczna praktykę jako kelnerka, barmanka, recepcjonistka, pokojowa), obecnie studiuję pedagogikę.

 37. paulina napisał(a):

  Dwoje studentów UE we Wrocławiu (m, k -20 lat) poszukuje pracy (najlepiej z zakwaterowaniem) na okres wakacyjny tj od lipca – września 2013. Jesteśmy sumiennymi, pracowitymi osobami, potrafiącymi wykonywać swoje obowiązki z należytą dokładnością i zaangażowaniem. Posiadamy doświadczenie w drobnych pracach z zakresu gastronomii przy organizacji eventów plenerowych oraz dorywczo (dziewczyna) na stanowisku barmanki. Szybko się uczymy, potrafimy pracować zarówno samodzielnie jak i w grupie, nie mamy problemów w relacjach interpersonalnych. Jesteśmy przygotowani na zmagania z ciężką pracą i nastawieni na realny, atrakcyjny zarobek, nie na wczasy i wypoczynek. Zainteresowanym Pracodawcom prześlemy cv wraz ze zdjęciami.

 38. Agata i Marcin napisał(a):

  Jesteśmy parą poszukującą pracy nad morzem z zakwaterowaniem. jesteśmy dyspozycyjni od zaraz. Agata wiek 22, Marcin 25. Posiadamy książeczki sanepidu.

 39. Kaśka napisał(a):

  Witam,
  Mam 21 lata. Poszukuję pracy w okresie od końca czerwca do października. Interesowałaby mnie praca z zakwaterowaniem, gdyż jestem z okolic Torunia. Lokalizacja nie odgrywa dużej roli.
  Posiadam książeczkę sanepidowską, ukończyłam technikum gastronomiczne. Mam 2 letnie doświadczenie na stanowisku pomocy kuchennej. Mogę podjąć prace zarówno w gastronomii jak również jako kelnerka, sprzedawca pamiątek.
  Jestem osobą komunikatywną,uczciwą, szybko się uczę, potrafię pracować w grupie, potrafię wykonywać swoje obowiązki z należytą dokładnością i zaangażowaniem. Zainteresowanym Pracodawcom prześle CV :) Pozdrawiam

 40. Kaśka napisał(a):

  Witam,
  Mam 21 lata. Poszukuję pracy w okresie od końca czerwca do października. Interesowałaby mnie praca z zakwaterowaniem, gdyż jestem z okolic Torunia. Lokalizacja nie odgrywa dużej roli.
  Posiadam książeczkę sanepidowską, ukończyłam technikum gastronomiczne. Mam 2 letnie doświadczenie na stanowisku pomocy kuchennej. Mogę podjąć prace zarówno w gastronomii jak również jako kelnerka, sprzedawca pamiątek.
  Jestem osobą komunikatywną,uczciwą, szybko się uczę, potrafię pracować w grupie, potrafię wykonywać swoje obowiązki z należytą dokładnością i zaangażowaniem. Zainteresowanym Pracodawcom prześle CV :) Pozdrawiam e-mail :banachk2208@interia.eu

 41. Gabriela napisał(a):

  Szukam pracy nad morzem na wakacje (od końca czerwca do końca września) jestem, sumienna, punktualna, szybko się uczę. Mam 21 lat. Praca, która mnie interesuje to kelnerka lub praca w ośrodku wypoczynkowym, ale chętnie podejmę się też innych prac. Jestem w stanie wyrobić sobie książeczkę sanepidowską.

 42. Kamila Tomek napisał(a):

  Jesteśmy odpowiedzialną, sympatyczną parą, bez nałogów, kontaktowi, Tomek 27 lat, Kamila 24 lata. Poszukujemy pracy po 20 czerwca do kąd będzie potrzeba, rozważymy możliwość pracy w każdej branży. Poszukujemy pracy z zapewnionym noclegiem. Posiadamy książeczki sanitarno-epidemiologiczne. Nie jesteśmy konfliktowi dlatego szukamy też miłego pracodawcy, z którym współpraca przebiegnie w miłej atmosferze. 511-437-084

 43. Karol napisał(a):

  Witam mam 21 lat, mam status studenta , szukam pracy nad morzem od zaraz do końca sezonu, szybko się uczę i dobrze dogaduje z ludźmi , bez nałogów, posiadam prawo jazdy oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu, jestem młodym ambitnym człowiekiem posiadam takie cechy jak odpowiedzialność i skuteczność w działaniu a także umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole., interesuje mnie tylko praca razem z zagwarantowywanym zakwaterowaniem.

 44. Paulina. napisał(a):

  Witam jestem zeszłoroczną absolwentką Technikum Gastronomicznego. Poszukuję pracy nad morzem na sezon letni,koniecznie z zakwaterowaniem. Interesuje mnie praca jako:barmanka,pomoc kuchenna,sprzedawca,praca w barze szybkiej obsługi typu fast-food gdyż w tych dziedzinach mam doświadczenie i lubię kontakt z ludźmi.
  Jestem osobą pracowitą,kulturalną,sumienną oraz bezkonfliktową. Mój e-maila: Panin1a3@o2.pl. Pozdrawiam

 45. Tosia napisał(a):

  Witam, jestem uczennicą liceum, mam skończone 17 lat. Poszukuje pracy nad morzem z zakwaterowaniem lub w Gdańsku bez zakwaterowania. Podejmę większość prac . Jestem osobą pracowitą, miłą , sumienną i godną zaufania. E-mail tosia.poniatowska@wp.pl .

 46. Karolina napisał(a):

  Witam! Wraz z chłopakiem szukamy pracy nad morzem, interesują nas oferty z zakwaterowaniem. Ja mam 19 lat, a chłopak 21. Podejmiemy się każdej pracy. Mój e-mail: karolka45@interia.pl

 47. Aleksandra napisał(a):

  Witam serdecznie ;)
  Poszukuje pracy na wakacje w lipcu i sierpniu, mam 17 lat, uczeszczam do technikum hotelarskiego(o profilu technik obslugi turystycznej). Jestem osona bardzo solidna i pracowita. Przyjme kazda oferte. Prosze o kontakt, moj email to : alexx1995@wp.pl

 48. Katarzyna napisał(a):

  Witam naszego przyszłego pracodawce !

  Jesteśmy 2 studentkami z Wrocławia i szukamy pracy nad morzem [tatuaże, sprzedaż pamiątek itp] z zakwaterowaniem. Jesteśmy komunikatywne, szybko nawiązujemy kontakty z ludźmi, potrafimy pracować w grupie, ale także jesteśmy sumienne, pracowite i punktualne. Jesteśmy dyspozycyjne od zaraz do praktycznie końca września.

  Kontakt na emaila:

  katarzynakopec92@wp.pl

  Pozdrawiam

 49. Emilia Dziakiewicz napisał(a):

  Szukam pracy nad morzem na sezon letni (lipiec/sierpień/wrzesień) wraz z zakwaterowaniem. Mam doświdaczenie w pracy jako hostessa na konferencjach, targach, bankietach, rajdach samochodowych, piknikach oraz akcjach sprzedażowych. Wszystko udokumentowane w moim CV, którę prześlę w ew. wiadomości zwrotnej po uprzedniej odpowiedzi na moje ogłoszenie. Mogę pracować także jako kelnerka, promotorka etc.
  Proszę o kontakt mailowy.
  Pozdrawiam,
  Emilia

 50. Natalia napisał(a):

  Witam. Poszukuję pracy na okres wakacyjny (koniec lipca/sierpień) z zakwaterowaniem jestem niepełnoletnia (17lat). Podejmę się pracy w różnych kategoriach. Kontakt e-mail: natalia.waczyna@wp.pl .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>